INDIVIDUÁLNÍ AKCE, TEAMBUILDING

INDIVIDUÁLNÍ AKCE, TEAMBUILDING

PROGRAM NA MÍRU PRO MENŠÍ KOLEKTIVY

Vhodné jako TEAMBUILDING, AKCE PRO KAMARÁDY, SVATEBNÍ DÁREK, RODINNÝ VÝLET, PODĚKOVÁNÍ BLÍZKÝM, DAR, kterým chcete udělat radost. Připravit lze i program pro NÁVŠTĚVU či OBCHODNÍ PARTNERY z Čech i zahraničí.

Trasa, náročnost i program bude přizpůsoben skupince tak, aby to všichni zvládli a odnesli si nezapomenutelný společný zážitek i prospěšné nové dovednosti. V případě zahrnutí lesní mysli získají účastníci také velmi prospěšný nástroj pro prevenci syndromu vyhoření, vhodné například pro pečující pozice v sociální sféře, školství atd., pro stresově náročné práce, manažerské pozice.

Ideální pro skupinky 2 - 15 lidí, možnost i větších skupin podle dohody.

Akce jsou možné v českém i anglickém jazyce.

Co si účastníci mohou odnést:

  • Zážitek z putování po vybraných místech v Českosaském Švýcarsku i kdekoliv jinde podle vašeho přání. Pomohu vybrat taková místa, na které budou ještě dlouho vzpomínat.
  • Výuka techniky Nordic Walking – zábavný způsob, jak si udržovat kondici, zdravou váhu, rehabilitovat celé tělo i vyčistit hlavu, tuto aktivitu pak účastníci mohou využívat denně pro své zdraví a životní spokojenost.
  • Lze obohatit o další pohybové hry, aktivity a soutěže.
  • Lesní mysl – speciální cvičení, která pomáhají využívat léčivé účinky lesa i vnímání toho dobrého, co se nám v životě děje. Využívají prvky mindfulness a koučinku. Vzájemné sdílení vede ke stmelování kolektivu, k vyššímu uvědomění, zvýšení sebehodnoty. Kartičky s těmito cvičení si účastníci odnesou s sebou, aby je mohli sami využívat na svých cestách do přírody.
Další možné aktivity v kooperaci s dalšími partnery:
  • Jóga – spojení jógy a výšlapů s Nordic Walking se nám velmi osvědčilo a dokáže skutečně nabít energií a prospěje tělu i mysli.
  • Aromaterapie – přednáška a výroba překvapení, další skvělý způsob, jak se cítit dobře. Přirozená podpora zdraví a pohody potěší zejména ženy. 
  • Různé sportovní aktivity a zážitky dle vašeho požadavku.
  • Ubytování a organizace – v případě vašeho zájmu mohu pomoci zařídit ubytování a dalšími organizačními věcmi.
Moje další aktivity:
  • Přednášky o zdravé výživě, zdravém životním stylu či zdravému střevnímu mikrobiomu včetně workshopů, tělesná analýza váhou Tanita, nastavení jídelníčku, praktické tipy z mé praxe výživového poradenství
pobyt, teambuilding, výlet, akce, program na míru, českosaské švýcarsko
pobyt, teambuilding, výlet, akce, program na míru, českosaské švýcarsko
_IMG-20210829-WA0052

10 NEJ V SASKÉM ŠVÝCARSKU

Tipy co na svých výletech nevynechat, na co se připravit a  něco pro milovníky in-line bruslení.

Stáhněte si e-book zdarma

CO JE LESNÍ MYSL?

výlet, nejkrásnější výlet, průvodce, české švýcarsko, saské švýcarsko, průvodce, cestování, nordic walking, dovolená, příroda, pohoda

LESNÍ MYSL

Lesní mysl vychází z vědeckých poznatků o léčivých účincích přírody na naše tělo i mysl. Tento koncept vychází z Finska a učí nás tyto účinky prohlubovat, ulevit od stresu a rychlého tempa dnešní doby. Vede nás do vědomě do přírody, ke zklidnění a vnímání lesa všemi smysly, zároveň podporuje i vnímání sebe samých, dobrého v našem životě. Naučím vás krátká a jednoduchá cvičení, kterými pak můžete obohatit své cesty do přírody.

V případě, že Lesní mysl zažijeme se skupinou, je zde zároveň možnost společného sdílení, které obohatí jak ty, kteří se rozhodnou sdílet, tak i pokud jen posloucháte. Díky možnosti sdílení je tato aktivita velmi vhodná pro jednotlivce, partnery, kamarády, rodinu, skupinu lidí i jako stmelovací program pro váš teambuilding.

CENY NA INDIVIDUÁLNÍ AKCE A TEAMBUILDINGY BUDOU STANOVENY DOHODOU