INDIVIDUÁLNÍ AKCE, TEAMBUILDING

INDIVIDUÁLNÍ AKCE, TEAMBUILDING

PROGRAM NA MÍRU PRO MENŠÍ KOLEKTIVY

Vhodné jako TEAMBUILDING, akce pro PARTU KAMARÁDŮ, SVATEBNÍ DAR, RODINNÝ VÝLET, DÁREK, kterým chcete udělat radost. Připravit lze i PROGRAM PRO NÁVŠTĚVU či obchodní partnery z Čech či zahraničí (v anglickém jazyce), když chcete ukázat to nejlepší a nemáte čas nebo zkušenosti akci připravit sami.

Trasa, náročnost i program bude přizpůsoben skupince tak, aby to všichni zvládli a odnesli si nezapomenutelný společný zážitek i prospěšné nové dovednosti.

Ideální pro skupinky 2 - 15 lidí, možnost i větších skupin podle dohody.

Akce jsou možné v českém i anglickém jazyce.

Co si účastníci mohou odnést:

  • Zážitek z putování po vybraných místech v Českosaském Švýcarsku i kdekoliv jinde podle vašeho přání. Pomohu vybrat taková místa, na které budou ještě dlouho vzpomínat.
  • Výuka techniky Nordic Walking – zábavný způsob, jak si udržovat kondici, zdravou váhu, rehabilitovat celé tělo i vyčistit hlavu, tuto aktivitu pak účastníci mohou využívat denně pro své zdraví a životní spokojenost.
  • Lze obohatit o další pohybové hry, aktivity a soutěže.
  • Lesní mysl – speciální cvičení, která pomáhají využívat léčivé účinky lesa i vnímání toho dobrého, co se nám v životě děje. Využívají prvky mindfulness a koučinku. Vzájemné sdílení vede ke stmelování kolektivu, k vyššímu uvědomění, zvýšení sebehodnoty. Kartičky s těmito cvičení si účastníci odnesou s sebou, aby je mohli sami využívat na svých cestách do přírody.
Další možné aktivity v kooperaci s dalšími partnery:
  • Jóga – spojení jógy a výšlapů s Nordic Walking se nám velmi osvědčilo a dokáže skutečně nabít energií a prospěje tělu i mysli.
  • Aromaterapie – přednáška a výroba překvapení, další skvělý způsob, jak se cítit dobře. Přirozená podpora zdraví a pohody potěší zejména ženy. 
  • Různé sportovní aktivity a zážitky dle vašeho požadavku.
  • Ubytování a organizace – v případě vašeho zájmu mohu pomoci zařídit ubytování a dalšími organizačními věcmi.
Moje další aktivity:
  • Přednášky o zdravé výživě, zdravém životním stylu či zdravému střevnímu mikrobiomu včetně workshopů, tělesná analýza váhou Tanita, nastavení jídelníčku, praktické tipy z mé praxe výživového poradenství
pobyt, teambuilding, výlet, akce, program na míru, českosaské švýcarsko
41
_IMG-20210829-WA0052

10 NEJ V SASKÉM ŠVÝCARSKU

Tipy co na svých výletech nevynechat, na co se připravit a  něco pro milovníky in-line bruslení.

Stáhněte si e-book zdarma

CO JE LESNÍ MYSL?

výlet, nejkrásnější výlet, průvodce, české švýcarsko, saské švýcarsko, průvodce, cestování, nordic walking, dovolená, příroda, pohoda

LESNÍ MYSL

Lesní mysl vychází z vědeckých poznatků o léčivých účincích přírody na naše tělo i mysl. Tento koncept vychází z Finska a učí nás tyto účinky prohlubovat, ulevit od stresu a rychlého tempa dnešní doby. Vede nás do vědomě do přírody, ke zklidnění a vnímání lesa všemi smysly, zároveň podporuje i vnímání sebe samých, dobrého v našem životě. Naučím vás krátká a jednoduchá cvičení, kterými pak můžete obohatit své cesty do přírody.

V případě, že Lesní mysl zažijeme se skupinou, je zde zároveň možnost společného sdílení, které obohatí jak ty, kteří se rozhodnou sdílet, tak i pokud jen posloucháte. Díky možnosti sdílení je tato aktivita velmi vhodná pro jednotlivce, partnery, kamarády, rodinu, skupinu lidí i jako stmelovací program pro váš teambuilding.

CENY NA INDIVIDUÁLNÍ AKCE A TEAMBUILDINGY BUDOU STANOVENY DOHODOU