POPTÁVKOVÝ a REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Rezervaci či poptávku můžete také udělat prostřednictvím telefonu 731 522 839 či emailu info@jitkakocova.cz.

DĚKUJI ZA ODESLÁNÍ POPTÁVKY ČI REZERVACE, OZVU SE VÁM V NEJKRATŠÍM MOŽNÉM TERMÍNU.

4__3_-removebg

Na základním kurzu či klasické soukromé lekci budeme pilovat správnou techniku Nordic Walking. Trasy jsou vybírány tak, aby byly méně náročné s jednoduchým profilem, a my se mohli zcela soustředit na nácvik správné techniky. Lekce obvykle trvají 1,5 – 3 hodiny. 

Zážitkový kurz vás zavede na ty nejatraktivnější místa v Saském Švýcarsku, případně i na České straně. Na některých zdoláme majestátní stolové hory, navštívíme středověký hrad, někde zažijeme pohled na Labský kaňon z přívozu. Na rovinatých úsecích trasy budeme cvičit správnou techniku Nordic Walking, občas nás ale budou čekat schody, žebříky, nebo stoupání, někde i překročíme kmen stromu, potůček nebo přejdeme louku. Zpočátku budeme cvičit techniku stejně jako u běžných kurzů, pak ji ale rovnou převedeme do praxe a užijeme si současně zážitek z objevování nových překrásných míst. Výšlapy mohou trvat 4 – 8 hodin podle zvolené trasy, takže i tady bude dostatek času získat základ této techniky chůze. 

Zážitkové kurzy jsou středně náročné a u některých tras bývá prudší stoupání či klesání, na stolové hory zase vedou schody či žebříky (viz popis vyznačených tras, nejméně náročná trasa je v okolí Jetřichovic zcela bez schodů). Ovšem díky technice Nordic Walking je můžete zvládnout snáze než obvykle a tuto techniku potom využívat i při svých dalších výšlapech.

Tyto kurzy nejsou vhodné pro ty, kteří řeší vážnější zdravotní potíže například s klouby nebo zatím nemají vůbec žádnou kondici. V takovém případě bych doporučila spíše standardní či individuální kurzy Nordic Walking, které se dají přizpůsobit. 

V případě pochybností mi zavolejte na telefonní číslo 731 522 839.

Na start se každý dopraví sám, zašlu vám přesný bod do navigace a mapku parkoviště. Na některá místa je možno se dopravit veřejnou dopravou, případně pomohu najít spoj. 

Odvoz autem z Děčína je také možný a to pro 1-4 osoby (cena 90 Kč / osoba na české straně, 130 Kč / osoba, pokud se jede do Německa). 

Možnost dopravy pro větší skupinu lidí bychom řešili individuálně. 

Ano, zda využijete možnost výuky Nordic Walking nebo ne je čistě na vás. 

Pokud si nejste jistí, zda je to pro vás, doporučuji to alespoň zkusit.  Velmi často se mi totiž stává, že po naučení správné techniky začne tento styl chůze bavit i ty, kteří se dříve o hole jen opírali a hole jim pak spíše překáželi nebo je chůze s holemi příliš nelákala. I kdyby toto nebyl váš případ, hole jsou skládací a dají se případně dát do batohu.

Zavolejte mi nebo mi  napište, vhodnost vybraného kurzu či trasy bychom řešili individuálně. U závažnějších potíží doporučuji konzultovat účast kurzu s vaším ošetřujícím lékařem.

Nikoliv, v ceně kurzu je  jejich zapůjčení. Hole si nejdříve vyzkoušíte, zjistíte, zda vás bude aktivita bavit a zároveň poradím, jaké hole si vybrat, aby vyhovovaly právě vám. Bohužel, často se stává, že v obchodě i poradí špatný typ holí.

V případě zájmu u mě můžete hole či příslušenství zakoupit.  

Ano, ráda vám vystavím dárkový poukaz na všechny své aktivity. Pokud chcete, mohu ho graficky zpracovat s fotografií obdarovaného nebo s vámi vybraným obrázkem.