POBYTY

VÍKENDOVÝ POBYT V KRÁSNÉ LÍPĚ

S NORDIC WALKING, JÓGOU A AROMATERAPIÍ

Relaxační pobyt v krásném prostředí Českého Švýcarska, který vás nabije energií.  Co vás tam čeká?

Ranní jóga nás příjemně naladí na celý zbytek dne.

Bohatá snídaně formou švédského stolu.

Výlet za poznáváním atraktivních míst Českého Švýcarska spojené s výukou techniky Nordic Walking.  Kdo s tím ještě žádnou zkušenost nemá, bude překvapený, jak odlišná je od běžné chůze s oporou holí. Při této technice tělo intenzivně pracuje, přesto je únava obvykle vnímána méně než u jiných sportů, například běhu, navíc rovnoměrně zapojíte až 90% svalů. Tento pohyb je s trochou nadsázky „prudce návykový“, znalost techniky si odnesete domů a může vám zpříjemnit třeba každý den. Zapůjčení holí na NW je v ceně. Více o Nordic Walking se dočtete zde.

Lesní mysl je způsob, jak využít ještě více léčivou sílu přírody, být v ní vědomě, uvolnit stres. Jsou to krátká, jednoduchá cvičení, která si pak můžete sami využívat. 

Aromaterapie je další způsob, jak si zpříjemnit den a podpořit své zdraví a pohodu. V rámci povídání o účincích a jak je využít v praxi si budete moci pestrou škálu esenciálních olejů očichat a vytvoříte si voňavé „překvapení“. 

Povídání s certifikovanou výživovou poradkyní – bude pouze v případě vašeho zájmu. Forma bude zvolena podle toho, co vás zajímá, týkat se může zdravé výživy, nastavení jídelníčku, péče o střeva, případně odpovídání na vaše otázky. Součástí může být i bioimpedanční měření na váze Tanita.

Navštívíme vyhlášený pivovar Falkenštejn a Nobilis Tilia, místního výrobce kvalitní přírodní kosmetiky, v areálu je prodejna a bylinková zahrádka a útulná kavárna.

Víkend je vhodný i pokud k sobě nemáte parťáka, tady jich poznáte spoustu a věřím, že si víkend užijete úplně stejně a nejspíš tam nebudete jediná.

Ubytování na 2 noci je zajištěno v domu U šípku v Krásné Lípě včetně dvou snídaní a páteční večeře, více na odkazu zde:  www.u-lamy.penzion.cz

vikend_brezen_23
nordicwalking, technika nordic walking, výlet, hubnutí, kondice
bIMG 20220528 130758 1
cIMG 20220423 113125