POBYTY

VÍKENDOVÝ POBYT V ČESKÉM RÁJI

S NORDIC WALKING, JÓGOU A AROMATERAPIÍ

Nabízíme relaxační pobyty v nádherném prostředí Českého Švýcarska a Českého Ráje, které vás nabijí energií.  

Aktuálně vypsaný termín je 6. – 8. 10. 2023 v Českém Ráji. Můžete hlásit i váš předběžný zájem o pobyt v Českém Švýcarsku v Krásné Lípě.

Co vás tam čeká?

Ranní jóga nás příjemně naladí na celý zbytek dne.

Bohatá snídaně formou švédského stolu.

Výlet za poznáváním atraktivních míst Českého Ráje spojené s výukou techniky Nordic Walking.  Kdo s tím ještě žádnou zkušenost nemá, bude překvapený, jak odlišná je od běžné chůze s oporou holí. Při této technice tělo intenzivně pracuje, přesto je únava obvykle vnímána méně než u jiných sportů, například běhu, navíc rovnoměrně zapojíte až 90% svalů. Tento pohyb je s trochou nadsázky „prudce návykový“, znalost techniky si odnesete domů a může vám zpříjemnit třeba každý den. Zapůjčení holí na NW je v ceně. Více o Nordic Walking se dočtete zde.

Aromaterapie je alternativní metoda, která využívá éterické oleje k ovlivnění fyzické ho těla i naší mysli. Dozvíte se co je to aromaterapie, s čím a jak pracuje a nebudou chybět ani zásady bezpečného používání a tipy na domácí použití. Během přednášky si také očicháte řadu éterických olejů a na závěr vás čeká voňavé tvoření.

Lesní mysl je způsob, jak využít ještě více léčivou sílu přírody, být v ní vědomě, uvolnit stres. Jsou to krátká, jednoduchá cvičení, která si pak můžete sami využívat. 

Povídání s certifikovanou výživovou poradkyní – bude pouze v případě vašeho zájmu. Forma bude zvolena podle toho, co vás zajímá, týkat se může zdravé výživy, nastavení jídelníčku, péče o střeva, případně odpovídání na vaše otázky. V případě zájmu může být součástí i bioimpedanční měření na váze Tanita.

Součástí bývá vždy návštěva lokálních výrobců a obchůdků, podle místa to může být například mýdlárna, výrobna přírodní kosmetiky, pivovar i další. Přesný program upřesníme a dáme i na vaše přání.

Víkend je vhodný i pokud k sobě nemáte parťáka, tady jich poznáte spoustu a věřím, že si víkend užijete úplně stejně a nejspíš tam nebudete jediná.

Ubytování na 2 noci v Českém Ráji  je zajištěno v penzionu Vyskeř se snídaní. V Krásné Lípě je ubytování v domu U šípku

Vikend_říjen_2023

CHCI SE PŘIHLÁSIT NA POBYT nebo získat více informací